Яку роботу виконав дизельний двигун, який має ККД 40 %, якщо в процесі згоряння палива виділилося

44 МДж теплоти?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Саша.

Ответ:

17,6

Объяснение:

ККД=40%=0.4

Q=44МДж

А-?

ККД=А/Q

А=Q*KKД=44*0.4=17.6