Під час електролізу, де електролітом був розчин нітрату срібла, на катоді виділилось 25г срібла.

Скільки часу тривав електроліз якщо сила струму була незміна, і дорівнювала 0,5 А?.

Ответы на вопрос

Отвечает Маркина Елизавета.

Ответ:

Электролиз длился приблизительно 44 643 c

Объяснение:

Дано:

m = 0,025 кг

I = 0,5 А

k = 1,12 \cdot 10^{-6} кг/Кл

Найти:

t \ - \ ?

-------------------------------------

Решение:

\boxed{m = kIt} - закон Фарадея

t = \dfrac{m}{kI}

t = (0,025 кг) / (0,5 А * 1,12 \cdot 10^{-6} кг/Кл) ≈ 44 643 c

Ответ: t \approx 44 643 c.