спіраль електроплитки виготовлена з ніхромового дроту перерізом 0 1 мм2. Чому дорівнює довжина

цього дроту якщо за напруги 220В силу струму дорівнює 17А ?

Ответы на вопрос

Отвечает Гук Даша.

Объяснение:

Дано

S=0,1мм²

р=1,13 Ом·мм²/м

U=220 B

I=17 A

Найти

L=?

Решение

R=p×L/S

R=U/I

p×L/S=U/I

L=U×S/I×p

L=220×0,1/17×1,13≈1,14524 м ≈ 1,15 м.

Ответ: 1,15 м.