Який тиск на підлогу чинить вантаж масою 8т, якщо площа його опори становить 16 м2?​


Ответы на вопрос

Отвечает Синченкина Алина.

Ответ:

Объяснение:

P = F/S = mg/S = 8 000 *10/ 16 = 80 000/16 = 5 000 Па = 5 кПа