Яка сила тиску та тиск діють на опору площею 0,04 м^ 2 тіло, маса якого дорівнює 12 кг?​


Ответы на вопрос

Отвечает Сенаторов Никита.

Дано:

S=0,04 м^2

m=12 кг

g=10 Н/кг

F-?

p-?

Розв'язання:

Fтиску=Fтяж

F=mg=12×10=120 (Н)

p=F/S=120/0,04=3000 (Па)

Відповідь:F=120 Н, p=3000 Па.