Визначити виштовхувальну силу, що діє на льодяну брилу масою 9 т, яка плаває в прісній воді.

помогите пж

Ответы на вопрос

Отвечает Шабловский Вадим.

Ответ: 100кН

Объяснение:

Дано:

m=9т=9000кг

ρ=900кг/м³

ρ1=1000кг/м³

g=10Н/кг

----------------

Fa-?

Fa=ρ1gV

V=m/ρ=9000/900=10м³

Fa=1000*10*10=100000Н=100кН