З яким прискоренням рухається тіло масою 6 кг, якщо на нього діє сила 0,24 Н?


Ответы на вопрос

Отвечает Шкіль Вікторія.

Ответ:

0.04 м/с²

Объяснение:

F=ma

a=F/m

a=0.24/6=0.04 м/с²