В алюмінієвій каструлі, маса якої дорівнює 800г, нагрівається 5л води від 10 до 100°С. Яка

кількість теплоти піде на нагрівання води і каструлі (с = 0,88кДжкг∙°С)?

Ответы на вопрос

Отвечает Аджигитов Даня.

Объяснение:

Дано:

m1=800г=0,8кг

V=5л=0,005м³

t1=10°C

t2=100°C

c1=920Дж/кг°С

с2=4200Дж/кг°С

р=1000кг/м³

================

Q-?

m2=pV=1000*0,005=5кг

Q=Q1+Q2

Q1=c1m1(t2-t1)=920*0,8*(100-10)=66240Дж

Q2=c2m2(t2-t1)=4200*5*(100-10)=1890000Дж

Q=66240+1890000=1956240Дж