Яка рідина налита у каністру якщо її об'єм становить 3літри і на неї діє сила тяжіння 30H.

Помогите пожалуйста пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Крылова Лиза.

Ответ:

якщо найдемо густину цієї речовини , дізнаємося що це за речовина .

1. P=m/V

F=mg=>m=F/g

V=3л

m=30/10=3кг

P=3/3= 1 кг /л =1 г/см³ - вода