До пружини приклали силу 60 Н. Визначити жорсткість пружини, якщо її видовження за цих умов

становить 0,02 м. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Наурызбай Шолпан.

Ответ:

F=kx k=F/x

F=60H x=0,02 м

k=60/0,02=3000H/м