X = 0,4 sin(628t +п/3), 1) чому дорівнює власна частота тіла? 2) період коливань? 3) яка

максимальна швидкість? 4) амплітуда коливань?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванович Саша.

Ответ:

Объяснение:

ω=628 рад/с

ω=2*π*v=628

v=100 Гц

T=1/v=0.01 c

Vm=A*ω=0.4*628=251.2 м/с

А=0,4 м

=======================