Якою буде сила гравітаційної взаємодії між двома баржами маси яких 2000т і 5000?Відстань між

баржами 100м​

Ответы на вопрос

Отвечает Маслов Артем.

Ответ:

Объяснение:

m₁ = 2000 т = 2⋅10⁶ кг

m₂ = 5000 т = 5⋅10⁶ кг

R = 100 м

F - ?

===============

F = G·m₁·m₂ / R²;

F = 6,67·10⁻¹¹·2⋅10⁶·5⋅10⁶ / 100² = 6,67·10⁻¹¹⁺⁶⁺⁶⁺¹⁻⁴ = 6,67·10⁻² Н или 66,7 мН