Тести Фізика При перенесенні заряду 20 Кл між двома точками провідника була виконана робота 100

Дж. Визначте напругу між цими точками провідника. Виберіть одну: a. 8000 В b. 500 В c. 50 В d. 5 В e. 0,2 В

Ответы на вопрос

Отвечает Королевская Молдир.

Ответ:

d. 5 В

Объяснение:

q=20 Кл     A=100 Дж    U=?

===

U=A/q=100/20=5 B

===========================