Скільки теплоти потрібно затратити, щоб нагріти 600г води від 20 C до 70°С​


Ответы на вопрос

Отвечает Кулеш Катя.

Дано:

m= 600 г= 0,6 кг

t1= 20°C

t2= 70°C

c= 4200 Дж/кг×°С- питома теплоємність води

___________________

Q-?

Розв'язок:

Q = cm(t2 - t1)

Q = 4200 \times 0.6 \times (70 - 20) = 126 \times  {10}^{3} Дж

Відповідь: Q= 126 кДж