З висоти 10 м вертикально вгору кинули м’яч зі швидкістю 5 м/с. Визначте швидкість, з якою м’яч

торкнеться поверхні землі. Опором повітря можна знехтувати.

Ответы на вопрос

Отвечает Шишкина Яна.

Ответ: 15м/с

Объяснение:

Дано:

h1=10м

Vн=5м/с

-----------------

Vпадения-?

Высота, на которую поднимется мяч, равна:

h2=Vн²/2g=5²/(2*10)=1,25м

Общая высота мяча от поверхности Земли равна:

h=h1+h2=10+1,25=11,25м

Скорость, с которой упадет мяч на Землю, равна:

Vпадения-√(2gh)=√(2*10*11,25)=15м/с