яка кількість теплоти виділяється під час конденсації водяної пари, маса якої 10 кг про температурі

100 С та охолодженні води, що утворилася до 20 С​

Ответы на вопрос

Отвечает Томилов Андрей.

Ответ: 26360000Дж

Объяснение:

Дано:

m=10кг

L=2300000Дж/кг

с=4200Дж/кг°С

t1=100°

t2=20°

----------------

Q-?

Q=L*m+c*m*(t1-t2)=2300000*10+4200*10*(100-20)=26360000Дж