Яку кількість теплоти віддасть мідний паяльник масою 200г при охолодженні його від 420 градусів до

20 градусів?

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Аюна.

Ответ:

32 кДж

Объяснение:

m = 200 г = 0,2 кг

t₁ = 420 °C

t₂ = 20 °C

c = 400 Дж/кг*°С

Q - ?

========

Δt = t₁ - t₂ = 420 - 20 = 400 °C

Q = cmΔt = 400 * 0,2 * 400 = 32000 Дж или 32 кДж