Яку кількість теплоти віддасть кімнаті цегляна піч масою 1,5m, якщо вона охолола від 80 до 15⁰с?​


Ответы на вопрос

Отвечает Платон Настя.

Ответ:

Для розрахунку кількості теплоти, яку віддасть піч кімнаті, можна скористатися формулою:

Q = mcΔT,

де Q - кількість теплоти, m - маса пічі, c - специфічна теплоємність цегли, а ΔT - різниця у температурі.

За виправленнями охолоджується від 80 до 15 °C. Тоді ΔT = 80 - 15 = 65 °C.

Теплоємність цегли зазвичай становить близько 0,84 Дж/(г·°C). Для наших розрахунків переведемо масу пічі з м прийнятої одиниці у г:

m = 1,5 кг = 1500 г.

Тепер можемо підставити відповідні значення у формулу:

Q = 1500 г × 0,84 Дж/(г·°C) × 65 °C = 81900 Дж.

Отже, цегляна піч віддасть кімнаті 81900 Дж (або 81,9 кДж) теплоти.

Отвечает Пугач Ксения.

Ответ:

85,8*10⁶Дж

Объяснение:

Дано:

с=880Дж/кг°С

m=1,5т=1500кг

∆t=80-15=65°C

==========

Q-?

Q=cm∆t=880*1500*65=85,8*10⁶Дж