Суміш, яка складається з 5 кг бензину та 3 кг спирту, повністю згоряє Яка кількість теплоти при

цьому виділяється?(примітка Q=Q_б+Q_c)

Ответы на вопрос

Отвечает Туркменян Артем.

Ответ:

Дано:

m1=5кг

m2=3кг

q1=46МДЖ/кг

q2=27МДЖ/кг

Q-?

Розв'язання:

Q1=q1*m1

Q1=46*10*6*5= 230 000 000(Дж)

Q2=q2*m2

Q2=27*10*6*3=81 000 000(Дж)

Q=Q1+Q2

Q=230 000 000+81 000 000=311 000 000(Дж)

Відповідь:311 000 000Дж