ПОМОГИТЕ У МЕНЯ СМ! СРОЧНО! Лижник перші 20 хв. рухався зі швидкістю 6 м/с, а потім 16,8 км- зі

швидкістю 7 м/с. Визначити середню швидкість лижника. (Відповідь вказати в м/с, записати тільки число, округлене до сотих за правилами математики БЕЗ ОДИНИЦЬ ВИМІРЮВАННЯ, приклад: 5,74).

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьев Игорь.

Відповідь:

20 * 60 = 1200с

1200 * 6 = 7200м

16.8 * 1000 = 16800м

16800 / 7 = 2400с

(16800+7200)/(1200+2400)=24000/3600=240/36=6.67м/с

6.67

S=vt