Визначте абсолютний показник заломлення середовища, в якому світло поширюється зі швидкістю 2,5∙10

8 м/с.​

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Дарья.

Ответ:

абсолютний показник заломлення показує в скільки разів швидкість світла в середовищі меньша ніж у вакуумі :

C у вакуумі = 3×10⁸ м/с

n=C/V

n=3×10⁸/2.5×10⁸ = 3/2.5=1.2