Запряг собак починає тягти з незмінною силою 150Н санки масою 100кг. За який проміжок часу санки

проїдуть перші 200 м шляху? Вважайте, що коефіцієнт тертя ковзання полозів по снігу дорівнює 0,05.

Ответы на вопрос

Отвечает Тюш Ксюша.

Відповідь: Дано: Fтяг=150Н.

m=100 кг.

s=200 м.

lu=0,05.

-0,05•100•10+150/100=100/100=1 м/с².

√2•200/1=20 с.

Пояснення: