Яку масу води можна нагріти він 15°С да 90°С,якщо передати їй 600кДж тепла?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кириллова Катя.

Ответ:

1,9кг

Объяснение:

Дано:

с=4200Дж/кг°С

∆t=90-15=75°C

Q=600кДж=600000Дж

=========

m-?

Q=cm∆t=>

m=Q/(c∆t)=600000/(4200*75)=1,9кг