Помогите решить задачу пожалуйста Обчисліть модуль рівнодійной двох сил, що утворюють між собою

кут 60° , якщо кожна сила дорівнює 460 H

Ответы на вопрос

Отвечает Барабанова Дарья.
Модуль рівнодійної сили, яка утворюється при дії двох сил під кутом одна до одної, може бути обчислений за допомогою закону паралельних сил.

За цим законом модуль рівнодійної сили рівний сумі відкладених сил у двох векторів, які зображують ці сили у відповідному масштабі. У цьому випадку, кожна сила дорівнює 460 H, і кут між ними дорівнює 60 градусів.

Спершу розкладемо обидві сили на їх компоненти у напрямку рівнодійної сили. Це можна зробити, використовуючи правило синуса:

F1x = F1 * sin(60°)
F2x = F2 * sin(60°)

Де F1 та F2 - сили, sin(60°) - синус 60 градусів.

Після цього обчислимо суму компонентів сил:

Fрівнодійна = F1x + F2x

Підставимо значення:

F1x = 460 H * sin(60°)
F2x = 460 H * sin(60°)

Тепер знайдемо Fрівнодійна:

Fрівнодійна = 460 H * sin(60°) + 460 H * sin(60°)

Fрівнодійна = 2 * 460 H * sin(60°)

Fрівнодійна = 2 * 460 H * √3 / 2

Fрівнодійна = 460 H * √3

Отже, модуль рівнодійної сили дорівнює 460 H * √3.