Скільки теплоти втрачає 200г води, яку поставили в морозильну камеру при температурі 20°С, якщо з

неї отримали лід при температурі - 10°С Помогите!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Gulpa Viktoriya.

Якщо щось не зрозуміло то питайте)


Отвечает Куцулима Богдан.

Ответ:

89 кДж

Объяснение:

m=200 г=0,2 кг

T₁=20 °С
T₂=0 °С; ΔT₁=20-0=20 °С

T₃= - 10 °С; ΔT₂=0-(-10)=10 °С

λ=340 kДж

Q   ?    Q=m(c₁*ΔT₁+λ+с₂*ΔT₂)=0,2*(4200*20+340000+2100*10)=

89000 Дж=89 кДж