5. Щоб нагріти 110 г речовини на 95 ° C потрібно 9,3 кДж теплоти. Визначити питому теплоємність

речовини.Будьласочка​

Ответы на вопрос

Отвечает Дзыгуль Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m=110г=0,11кг

∆t=95°C

Q=9,3кДж=9300Дж

с-?

Q=cm∆t=>

c=Q/(m∆t)=9300/(0,11*95)=890Дж/кг°С