На нагрівання залізної деталі від 30градусів С до 230градусів С витрачено 99,6 кДж теплоти.

Визначте масу деталі. Питома теплоємність заліза 830 Дж/кг∙ градусів С.

Ответы на вопрос

Отвечает Маковеев Ваня.

Ответ:

Объяснение:

t1 = 30 °С

t2 = 230 °С

Q = 99600 Дж

c =  830 Дж/кг∙° С

m = ?

m = Q / (c*(t2-t1)) = 99600 / (830*(230-30))= 0.6 кг = 600г.