Маса стальної деталі 820грамм. Знайти їїоб'эм


Ответы на вопрос

Отвечает Монда Мар'яночка.

Ответ:

Объяснение:

дано m=820 г

p=7,8 г/см3

V-

V=m/p=820/7,8=105.13 см3

===========

V=105,13 см3