Розрахуйте кількість теплоти необхідно для нагрівання алюмінієвої ложки масою 30 грамів від 20 до

30 °C. ДАЮ 40 БАЛІВ

Ответы на вопрос

Отвечает Понамарёв Артём.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

с=920Дж/кг°С

∆t=30-20=10°C

m=30г=0,03кг

Q-?

Q=cm∆t=920*0,03*10=276Дж