ДАЮ 30 БАЛІВ 3.2. Тягарець коливається на пружині в горизонтальному напрямку із частотою 2 Гц.

Який шлях він пройде за 2 хв, якщо відстань між двома крайніми поло- женнями становить 6 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Руслана.

Ответ:

14.4 м.

Объяснение:

частота (f) = 2 гц (кількість коливань в секунду).

період (T) = 1 / f = 1 / 2 = 0.5 секунд.

амплітуда (A) = 6 см = 0.06 метра.

час (t) = 2 хвилини = 120 секунд.

відстань (S) = A * (кількість періодів) = 0.06 м * (120 с / 0.5 с) = 14.4 метра.

тягарець пройде 14.4 метра за 2 хвилини при частоті 2 тц і амплітуді 6 см.