протон рухається в однорідному магнітному полі з магнітною індукцію 30 мілі тесла по колу радіосом

8 см знайдіть швидкість протона. Срочно!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Шатилов Павел.

Ответ:

qVB=mV^2/R ----->V=qBR/m=1,6*10^-19 Кл*0,2 Тл*10^-2 м/1,67*10^-27 кг

=2*10^5 м/c

Объяснение: