Камінь кидають горизонтально з деякої висоти з швидкістю 15 м/с. Дальність його польоту по

горизонталі 30 м. З якою швидкістю впаде камінь на землю і під яким кутом ця швидкість напрямлена до горизонту?

Ответы на вопрос

Отвечает Бакшинов Эдик.

Ответ: 25м/с; 53,13°

Объяснение:

Дано:

Vx=15м/с

Sx=30м

g=10м/с²

----------------

V-?; α-?

V=√(Vx²+Vy²)

Время падения камня равно:

t=Sx/Vx=30/15=2c

Vy=g*t=20*2=20м/с

V=√(15²+20²)=25м/с

sinα=Vy/V=20/25=0,8

α=arcsin0,8=53,13°