6с. Визначте, яка кількість теплоти потрібна для нагрівання 1кг залiза на 2°C Дж (питома

теплоємність залiза с = 460-дж/кг°с

Ответы на вопрос

Отвечает Степаненко София.

Ответ: 1,84кДж

Объяснение:

Дано:

m=2кг

Δt=2°C

c=460Дж/кг°С

-------------------

Q-?

Q=c*m*Δt=460*2*2=1840Дж=1,84кДж

Отвечает Мирошник Светлана.

Ответ: 4962 кг/

Объяснение: