На скільки зменшиться веутрішня енергія 2 кг води, якщо вона охолоне на 5 К?


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьминых Серафим.

Ответ:

1,035*10⁻²² Дж

Объяснение:

m=2 кг

ΔT=5 К

E₁-E   ?  E₁-E=3/2 k*ΔТ=3/2*ΔТ*1,38·10⁻²³ Дж/К=2,07*10⁻²³*5=

1,035*10⁻²² Дж