Допоможіть з фізикою. Яка напруга між кінцями залізної дротини довжиною 100 м з площею перерізу 3

мм2 при силі струму 10 А? (питомий опір заліза 0,12 Ом/мм2 (у відповіді повинно бути 40В)

Ответы на вопрос

Отвечает Кустугульдин Тимур.

Ответ:

V = I * R

Щоб отримати загальний опір дротини, необхідно помножити питомий опір на довжину дроту та поділити на площу перерізу дроту:

R = (питомий опір * довжина) / площа перерізу

R = (0,12 Ом/мм^2 * 100 м) / 3 мм^2 = 4 Ом

Підставимо це значення в формулу Ома, щоб визначити напругу:

V = I * R

V = 10 А * 4 Ом = 40 В

Таким чином, напруга між кінцями залізної дротини довжиною 100 м з площею перерізу 3 мм^2 при силі струму 10 А становить 40 В.

Отвечает Морозова Натуся.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

L=100м

S=3мм²

ρ=0,12Ом*мм²/м

I=10А

U-?

U=IR=IρL/S=10*0,12*100/3=40В