Яка кількість теплоти виділяєтся при нагрванні цегляного каміну масою 1200кг від 20°до 80° срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Шевцова Полина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

с=880Дж/кг°С

m=1200кг

∆t=80-20=60°C

Q-?

Q=cm∆t=880*1200*60=63360000Дж

Отвечает Ханас Марічка.
Дано:
m = 1200 кг
t1 = 20°C
t2 = 80°C
c = 880Дж/кг•°С
——————————
Q - ?

Розвʼязання:

Q = cm(t2-t1)
[Q] = Дж/кг•°С • кг • (°С - °С)
Q = 880 • 1200(80-20) = 63360000 Дж = 63,36 МДж

Відповідь: 63,36 МДж