2. Деталь масою 2 кг нагріли від температури 30 °С до температури 180 °С, передавши їй при цьому

138 кДж теплоти. Визначіть матеріал, з якого виготовлена деталь. СРОЧНО ОЧЕНЬ НУЖЕН ОТВЕТ​

Ответы на вопрос

Отвечает Фефелов Лёша.

Ответ:

залізо

Объяснение:

Дано:

m=2кг

∆t=180-30=150°C

Q=138кДж=138000Дж

с-?

Q=cm∆t=>

c=Q/(m∆t)=138000/(2*150)=460Дж/кг°С