М'яч, маса якого 500 г, у момент удару об підлогу мав швидкість 3 м/с, а після зіткнення набув

швидкості 2 м/с. Яка кількість теплоти виділиться під час удару? Дано + формула з поясненням інакше не пишіть

Ответы на вопрос

Отвечает Белова Соня.

Ответ:

Объяснение:

m = 0.5 kг

V1 =  3 м/с

V2 =  2 м/с

E = ?

По закону сохранения энергии

Eк1 = Q + Eк2

Q = Ek1 - Ek2 = (m*V1^2)/2   -   (m*V1^2)/2 = (V1^2 - V2^2)*m/2 =

= (3^2 - 2^2)*0.5 / 2 = 1.25 Дж