Для нагрівання 420 г металу від 30 до 45 °С потрібна кількість теплоти 1,12 кДж. Визначте, що це за

метал. СРОЧНООООО!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Шикалова Анна.

Для визначення, який це метал, вам потрібно знати його теплоємність. Теплоємність металу обчислюється за формулою:

Q = m * c * ΔT

де:

Q - кількість теплоти (в кДж)

m - маса металу (в грамах)

c - теплоємність металу (в Дж/(г·°C))

ΔT - зміна температури (в °C)

Ми знаємо Q (1,12 кДж), m (420 г), і зміну температури ΔT (45 °C - 30 °C = 15 °C). Теплоємність металу c можна обчислити, поділивши Q на (m * ΔT):

c = Q / (m * ΔT)

Підставимо відомі значення:

c = 1,12 кДж / (420 г * 15 °C) = (1,12 * 1000 Дж) / (420 г * 15 °C) ≈ 0,053 Дж/(г·°C)

Зараз ми знаємо значення теплоємності металу, і його ідентифікація може бути більш точною, якщо ви подасте інші характеристики цього металу (наприклад, щільність, зовнішні ознаки і т. д.), або проведете додаткові досліди.