1.Скільки треба витратити теплоти, щоб довести до кипіння воду в електрокипьяпильнику, що містить

3л води, початкова температура якої 12°С 2. Яку кількість теплоти віддає навколишньому середовищу водойомище з площею поверхні 900м^2 і сердньою глибиною 2,5 м при охолодженні на 1°С Помогите пожалуйста Очень надо

Ответы на вопрос

Отвечает Шахова Виктория.

Відповідь:

Q = m * c * ΔT,

де:

Q - кількість теплоти (в джоулях),

m - маса води (в кілограмах),

c - специфічна теплоємність води (приблизно 4,186 Дж/(г°C)),

ΔT - зміна температури (в градусах Цельсія).

Спочатку розрахуємо масу води, яка знаходиться в водоймі:

Площа поверхні водоймища = 900 м^2

Середня глибина = 2,5 м

Об'єм води = площа поверхні * середня глибина

Об'єм води = 900 м^2 * 2,5 м = 2250 м^3

Тепер розрахуємо масу води, враховуючи, що густина води приблизно 1000 кг/м^3:

Маса води = об'єм води * густина води

Маса води = 2250 м^3 * 1000 кг/м^3 = 2,250,000 кг

Тепер ми можемо використовувати формулу для розрахунку кількості теплоти:

Q = m * c * ΔT

Q = 2,250,000 кг * 4.186 Дж/(г°C) * 1°C = 9,415,500 Дж

Отже, водоймище віддає приблизно 9,415,500 джоулів (або 9,415,5 кДж) теплоти навколишньому середовищу при охолодженні на 1°C.

Пояснення: