Пжжжжж срочно надо умоляюююю. Вкладник дає банку 65000 грн. з умовою щорічного зростання на 15%

складних відсотків , тобто щороку величина капіталу, що знаходиться на рахунку вкладника в банку повинна зростати на 15%. Після 4-го року матимемо...

Ответы на вопрос

Отвечает Савченко Полина.

Відповідь:

113685,41 грн

Пояснення:

після 1 року 65000*1,15 = 74750

після 2 року 65000*1,15*1,15 = 85962,5

після 3 року 65000*1,15*1,15*1,15 = 98856,875≈98856,88

після 4 року 65000*1,15*1,15*1,15*1,15 = 113685,4063≈13685,41