В одному із обласних центрів в усіх вищих навчальних закладах навчається 24 тис. студентів. Щорічно

кількість студентів збільшується на 2%. Яка кількість студентів буде у вказаному обласному центрі через вісім років?

Ответы на вопрос

Отвечает Зейнула Рауан.

Відповідь:

Пояснення:

1 рік - 24000.

2 рік - 24000+2%= 24480.

3 рік - 24480 +2%= 24 969,6

4 рік - 24 969,6+2%= 25 468,992

5 рік - 25 468,992+2%=25 978,3718

6 рік - 25 978,3718+2%= 26 497,9392

7 рік - 26 497,9392+2 %= 27 027,898

8 рік - 27 027,898+2%= 27 568,456~ 27568 студентів