СРОЧНО!! Довжина провідника 30 см, сила струму в ньому 2.5 А, провідник перебуває в магнітному

полі з індукцією 0,8 Тл. Знайти силу Ампера.

Ответы на вопрос

Отвечает Магауина Рымгуль.

Ответ:

Сила Ампера в провіднику, який перебуває в магнітному полі, може бути знайдена за допомогою рівняння:

\[F = BIL\sin(\theta)\]

Де:

- \(F\) - сила Ампера (в Ньютонах),

- \(B\) - індукція магнітного поля (в Теслах),

- \(I\) - сила струму в провіднику (в Амперах),

- \(L\) - довжина провідника (в метрах),

- \(\theta\) - кут між напрямком струму і напрямком ліній індукції (в радіанах).

За вказаними вами даними:

- \(B = 0.8 \, \text{Тл}\) (індукція магнітного поля),

- \(I = 2.5 \, \text{А}\) (сила струму в провіднику),

- \(L = 0.3 \, \text{м}\) (довжина провідника).

Зазначте кут \(\theta\), щоб ми могли завершити розрахунок. У разі, якщо провідник перебуває перпендикулярно до ліній індукції, \(\theta\) дорівнює 90 градусів, і синус 90 градусів дорівнює 1. У цьому випадку:

\[F = (0.8 \, \text{Тл}) \cdot (2.5 \, \text{А}) \cdot (0.3 \, \text{м}) \cdot 1 = 0.6 \, \text{Н}\]

Отже, сила Ампера дорівнює 0.6 Н (Ньютона).