Яку масу води можна охолодити на 50°С, якщо при цьому виділиться кількість теплоти 210 кДж?


Ответы на вопрос

Отвечает Кондратюк Илья.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

с=4200Дж/кг°С

∆t=50°C

Q=210кДж=210000Дж

m-?

m=Q/(c∆t)=210000/(4200*50)=1кг