Після приготування їжі на сковороді залишилося 200 г олії за температури 120 °С. Яка кількість

теплоти виділиться під час остигання олії, якщо температура в кімнаті 20°С?​

Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Александра.

Объяснение:

Дано:

m=200г=0,2кг

t=120-20=100°C

c=1700Дж/кг°С

Знайти:

Q-?

Q=cmt=1700*0,2*100=34000Дж