Прямолінійний провідник масою 2 кг і довжиною 50 см помістили в однорідне магнітне поле з індукцією

15 Тл перпендикулярно до ліній індукції. Визначте силу струму в провіднику, якщо сила тяжіння врівноважується силою Ампера НУЖНО ПОЛНОЕ ОБЪЯСНЕНИЕ, С УМОВОЮ

Ответы на вопрос

Отвечает Никифорова Вика.

Объяснение:

Дано:

m=2кг

L=50см=0,5м

В=15Тл

g=10м/с²

I-?

F=BIL

mg=BIL

I=(mg)/(BL)=(2*10)/(15*0,5)=2,7A