В однорідному горизонтальному магнітному полі перпендикулярно до ліній індукції розташований

горизонтальний провідник масою 50 г і довжиною 10 см. Яка сила струму повинна проходити по провіднику, щоб утримати його в рівновазі? Індукція поля 0,2 Тл, а прискорення вільного падіння рівне 10 м/с^2.

Ответы на вопрос

Отвечает Юзеева Полина.

Объяснение:

Дано:

m=50г=0,05кг

L=10см=0,1м

В=0,2Тл

g=10м/с²

I-?

F=BIL

mg=BIL

I=(mg)/(BL)=(0,05*10)/(0,2*0,1)=25A