2. 0,5 сағатта 30 км жол жүрген автомобильдің орташа жылдамдығын есептеп шығар.​


Ответы на вопрос

Отвечает Котылёв Денис.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

t=0,5ч

s=30км

v-?

v=s/t=30/0,5=60км/ч