⠀Напруга на кінцях ніхромового провідника (питомий опір - 1,1 Ом•мм²/м) довжиною 50 м і площею

поперечного перерізу 1 мм² становить 220 В. Якою є сила струму? А) 20АБ) 4АВ) 12АГ) 0,25А​

Ответы на вопрос

Отвечает Коснырев Савелий.

Ответ:

Б)4А

Объяснение:

Для обчислення сили струму (I) можна використовувати закон Ома:

U = I * R,

де U - напруга, I - сила струму, R - опір.

Ми знаємо напругу (U = 220 В) і питомий опір (1,1 Ом•мм²/м) ніхромового провідника. Спершу, ми мусимо перетворити площу поперечного перерізу (1 мм²) в квадратних метрах (м²), оскільки питомий опір вказаний в Ом•мм²/м. 1 мм² = 1 * 10^(-6) м².

Тепер ми можемо знайти опір R провідника:

R = (питомий опір * довжина) / площа

R = (1,1 Ом•мм²/м * 50 м) / (1 * 10^(-6) м²)

R = 55 Ом

Тепер ми можемо використовувати закон Ома, щоб знайти силу струму:

U = I * R

220 В = I * 55 Ом

I = 220 В / 55 Ом

I = 4 А

Отже, сила струму в цьому ніхромовому провіднику становить 4 А. Відповідь: Б) 4 А.