На одній вантажівці 4 7/10т вантажу а на другій на 1 3/5 меньше.Скільки тонн вантажу на обох

машинах разом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шахов Никита.

Відповідь:

4 7/10 - 1 1/5 = 4 7/10 - 1 2/10 = 3 5/10т груза на другом грузовике

4 7/10 + 3 5/10 = 7 12/10 = 8 2/10 = 8 1/5т  груза на обеих машинах вместе

Покрокове пояснення: